Anasayfa - ÜRÜNLERİMİZ - Kabinlerimiz - Resim Baskılı Kabinler
 

Resim Baskılı Kabinler

 
 
Asansör kabinleri kullanım alanları ve konseptleri farklı olmasına rağmen günümüze kadar benzer tek renk veya kalıplaşmış hazır desenler üzerinden hareketle tasarlanıyordu. Dolayısıyla kullanım alanları konut, otel, hastane, resmi kurum veya özel konutlar  gibi birbirinden farklı yaşam alanları olmasına rağmen, kullanılan asansör kabinleri dizaynı birbirine benzeşik tasarımlardan dışarı çıkamıyordu.
 
Ancak ChromaLuxe ile her konsepte uygun renk, desen veya tasarımla kendine özgü bir kimlik oluşturulma şansı yakalanmıştır.
 
Kendi içerisinde bile birbirinden farklılaşmaya çalışan yaşam alanları, özellikle otel,  tatil köyü veya şehir otelleri bile kendi kurumsal kimliklerini ChromaLuxe ile tasarlanmış, o yaşam alanının ruhunu yansıtan kabin tasarımlarına ulaşması, çok kolay hale gelmiştir.
 
ChromaLuxe kullanan tüketiciler veya ticari kuruluşlar, bu kabinleri diğer malzemelerin dirençli olmadığı bütün temizlik kimyasallarıyla rahatlıkla silebilir ve temizleyebilirler.
 
ChromaLuxe kullanılan kabinler asansör içerisindeki çarpmalara, darbelere, çizilmelere ve solmalara uzun seneler boyunca dayanıklıdır.
 
ChromaLuxe asansör kabinleri sahip olduğu tüm onaylı uluslar arası sertifikalar ve üretim normları sayesinde, kükürt ve toksik maddeler salgılamaktan uzak, çevre ve tüketici dostu, yeşil belgeli bir ürün gamı sunmaktadır.